• Dátum: 19.06.2020
  • Tip: Soriano Barrera
  • Kurz: 2.16

Zdravim, s odstupom pár dní si v rámci TPG Exhibition Tennis v Španielsku opäť vsadím na výhru 21 ročného Soriano Barreru, ktorému súperom bude 25 ročný Martos Gornes. Ako aj v predošlom zápase s Cekirgem, ktorý nakoniec bol neúspešným, keď Soriano Barrera prehral v supertiebreaku tretieho setu, tak aj v tomto zápase s Martos Gomesom ho vidím ako favorita. Soriano Barrera je totižto solídnym univerzitným hráčom hrajúcim za University of Miami (Florida) s tým, že sa súčasne nachádza vo štvrtej desiatke ITA rankingu, keď na zápasovú bilanciu 13:6 s výhrami s hráčmi ako Knaff, Allaf, Moore či Bryde a uhrane sety napríklad na Kikuchiho, Vacherota či Sisgaarda, pričom už v minulom ročníku zdolal Galarneaua. Martos Gornes by mohol byť priechodným súperom. Súčasne je až v druhej tisícke s tým, že on sa prevažne zamierava skôr na štvorhru, kde mu patrí pozícia v druhej stovke ATP rankingu. Tu na sérii zápasov TPG v Španielsku má zatiaľ 2:11, keď zvíťazil len s Lopezom a prekvapivo s Martin Tiffonom, no teraz ťahá sériu 6 prehier bez zisku setu. Za mňa Soriano Barrera. 10/10