Valladolid – Eibar

• Dátum: 10.11.2018
  • Tip: 1
  • Kurz: 2.44

Nováček sezony z Valladolidu natahoval před utkáním minulého kola úctyhodnou sedmizápasovou sérii bez prohry. Vyšperkovat ji mohl cenným bodem ze Santiago Bernabéu, kde dokázal favorizovanému Realu statečně vzdorovat až do 83. minuty, kdy střelu Viníciuse nešťastně tečoval do vlastní brány Kiko. Smolný závěr pak z pohledu Valladolidu završil v 88. minutě Ramos proměněnou penaltou, a tak fialovobílí, byť nebyli o moc horší než Real, nakonec podle očekávání odjeli z Madridu bez bodu (0:2). Stejně jako v minulých sedmi kolech ale za sebou zanechali velmi dobrý dojem. Pokud v sobotu proti Eibaru zopakují svůj standard z posledních týdnů, mělo by to na baskického soupeře stačit. Eibar v předešlých šesti kolech naplno bodoval jen dvakrát (2-1-3), v dosavadním průběhu ligy pak celkově posbíral o dva body míň než domácí. Jedničku můžete případně pojistit sázkou v zápase bez remízy.