• Dátum: 16.06.2020
  • Tip: Ano
  • Kurz: 1.74

zdravím Vás tak dnes skúsim nejaké tipy. Vybral som si zápas španielskej ligy medzi FC Barcelona a Leganés. úprimne najprv som chcel dať na rohy ale nakoniec som si to rozmyslel. To že domáci dajú v obidvoch polčasoch po jednom góle mi príde reálnejšie ako rohy keďže ani jeden s tímov nemá nijakú ohromnú štatistiku v tomto. Pre info Barca prehrala na rohy s Mallorcou 9:3 :-) Ale niet sa čo čudovať oni nehrajú na rohy ale na góly. No ale to pre zaujímavosť. Kto iný ako slávna Barcelona sa pýtam. Ono je to tiež trošku risk ale čo nie je ? V každom prípade na domácej pôde to vyšlo proti Leganés zakaždím. Tu netreba písať žiadne štatistiky proste Barcelona je tím ktorý dokáže v každom polčase streliť aj dva a nie iba jeden gól. Hráčov na to majú proti Mallorce to vyšlo nevidím jeden dôvod prečo by to nemalo vyjsť teraz. Samozrejme každý zápas je iný je to šport netreba strácať vieru a hlavu aj keby to nevyšlo. prajem GL všetkým.