Hannover 96 - VfL Wolfsburg

• Dátum: 09.11.2018
  • Tip: 2
  • Kurz: 2.52

Obe mužstvá sa po 10-tich kolách nachádzajú v spodnej polovici tabuľky nemeckej Bundesligy. Hannoveru momentálne patrí barážová 16. priečka za jedno víťazstvo a tri remízy, Wolfsburg v rovnakom období vybojoval 12 bodov (3-3-4). Slabá defenzíva domáceho tímu sa prejavuje aj v tom, že si v ostatných ôsmich ligových zápasoch nedokázal udržať čisté konto. Navyše v každom z posledných troch duelov inkasoval minimálne dvakrát. Wolfsburg je mužstvom druhých polčasov, zo 14-tich zásahov až desať strelil po prestávkach. „Vlci“ na štadiónoch súperov vybojovali sedem bodov, čo je o tri viac než získal Hannover v domácej HDI-Aréne. Všetky tieto skutočnosti vrátane formy stavajú hosťujúci mančaft do úlohy favorita. Ako pomôcka pri rozhodovaní môže tipujúcim poslúžiť aj to, že sa tieto tímy v Hannoveri stretli v šestnásťfinále Nemeckého pohára na konci októbra a Wolfsburg v ňom zvíťazil 2:0.