• Dátum: 12.06.2020
  • Tip: Dá gól
  • Kurz: 7

V zápase Kielu s predposledným Wehenom by sme mohli vidieť viacero gólov. Hostia inkasovali po tri góly v každom z ostatných dvoch zápasov, Kiel od koronapauzy skóroval 8x v priebehu 4 stretnutí. Vzájomný zápas sa na jeseň skončil divokou prestrelkou vo Wiesbadene 3:6 v prospech Kielu.

Z domáceho manšaftu sa mi pozdáva kurz na Fabiana Reeseho, 22-ročného krídelníka, v poslednom stretnutí pri remíze 3:3 v Hamburgu odohral 88 minút a vystrelil jedenkrát na bránku. Predtým doma s Bielefeldom odohral jeden polčas a nahrával na jediný gól svojho tímu.

V aktuálnej sezóne zatiaľ iba jeden presný zásah, celkovo odohral v druhej bundeslige vyše päťdesiat zápasov. Ak dostane príležitosť v základnej jedenástke, mohol by sa trafiť. Priemerne sa o zakončenie pokúša 2x za jedno stretnutie, čo vo futbale nie je tak málo.