Manch. City - Southampton

• Dátum: 04.11.2018
  • Tip: Handicap 0:1
  • Kurz: 1.28

Súboj mužstiev z opačných koncov tabuľky Premier League. Jednoznačný favorit je domáci tím, ktorý v tejto ligovej sezóne ešte neprehral (bilancia 8-2-0) a patrí mu, o skóre pred Liverpoolom, prvá priečka. Doma na Etihad Stadium sú „The Citizens“ absolútne dominantní: vyhrali všetkých päť duelov so skóre 18:2, keď už 330 minút neinkasovali. Naposledy si bez väčších problémov poradili s Burnley (5:0), susedom Southamptonu v tabuľke. „Svätci“ vydolovali z doterajších desiatich kôl iba sedem bodov, vyhrať dokázali jediný raz: začiatkom septembra na ihrisku Crystal Palace. V ostatných dvoch súbojoch Southamptonu v lige sa zrodila bezgólová remíza, ani v troch dueloch predtým však zverenci trénera Hughesa neskórovali, takže na ligový gól čakajú už dlhých 475 minút. A šanca, že sa táto negatívna bilancia na Etihad Stadium ešte natiahne, a to až na 565 minút, je pri kvalitách City na oboch koncoch ihriska veľmi reálna. Akákoľvek prehra o menej ako tri góly bude pre Southampton veľký úspech.