• Dátum: 12.06.2020
  • Tip: Krawietz
  • Kurz: 1.45

Dobrý deň

Dnes som si pre Vás vybral zápas Nemeckého turnaja Pro Series medzi Kevinom Krawietzom a Hansom Maxom Rehbergom. V tomto zápase jednoznačne favorizujem Kevina Krawietza.

Po prestávke je to Kevinov štvrtý zápas kde ma nepriaznivú bilanciu 2prehry a 1výhra . Dve prehry ma s výborne hrájúcimi Petrom Gojowčíkom a Danielom Masurom. Jeden zápas vyhral naposledy s Milanom Weltom 2:0 na sety

Hans Rehberg ma takisto po dlhej prestávke štvrtý zápas, čo Hans ma priaznivú bilanciu 2výhry a 1prehru. Narozdiel od Kevina hral Hans Rehberg len s jedným lepšim súperom a to Yannickom Hanfmannom a prehral 2:0 na sety 6:2 6:0.

Tento zápas bude v celku vyrovnaný je dosť možné že to bude na tri sety, ale na konci sa bude určite tešiť Kevin Krawietz.