• Dátum: 11.06.2020
  • Tip: M.Welte
  • Kurz: 1.9

Ahojte
Tu pôjdem pre niekoho nepochopiteľne do Welteho. Ale podľa mňa je to totálne otvorený zápas z oboch strán. Keď sa pozrieme na formy oboch tak to nieje žiadna sláva, ale predsa len sa mi Welte zdal v lepšej forme ako Krawietz. Welte je mladý len 18 ročný hráč, ktorý väčsine zatiaľ venuje ITF turnajom a challengerom. V juniorskom rankingu mu patrilo 71. miesto a s výškou 190 cm má solídne podanie. Včera Welte odohral výnorný prvý set s Masurom, kde prehral až v TB 9:7 a v druhom sete ho už potom Masur k ničomu nepustil, ale kto vie čo by bolo, keby ten prvý set Welte vyhral. Tiež tu dokázal poraziť Gojowczyka 2:0 a 2x 6:4, čo toto víťazstvo bolo totálne prekvapenie. Naopak Krawietz sa venoval v poslednom období len na štvorhry a má odohraté od 17.8.2019 len 2 zápasy a to za posledné 2 dni. Má tu zatiaľ 2 prehry (2:0 Masur a 2:0 Gojowczyk). Ja si myslím, že to nebude ľahký zápas a skončí asi výsledkom 2:1 a ja len budem dúfať, že v prospech Welteho. Čiže ja len dúfam, že sa bude zelenať a prajem veľa šťastia. 6/10