• Dátum: 09.06.2020
  • Tip: Dá gól
  • Kurz: 3.4

Z manšaftu bavorského veľkoklubu v semifinále nemeckého pohára proti prvoligistovi z Franfurtu sa mi pozdáva kurz na stredopoliara Leona Goretzku, ktorý sa v tomto kalendárnom roku dostal do dobrej formy a dostáva v zápasoch dostatok priestoru napriek silnej konkurencii v tíme.

25-ročný nemecký reprezentant odohral od koronapauzy všetkých 5 ligových zápasov (70, 3x po 90 a naposledy s Leverkusenom 73 minút) a v dvoch z nich skóroval, práve proti Frankurtu (pri výhre 5:2) a v ostatnom kole s Leverkusenom (pri výhre 4:2).

Nastúpil v 3 tohtosezónnych stretnutiach nemeckého pohára, v tom poslednom proti Schalke hral celý zápas.

V Bayerne je druhú sezónu, v lige má zaň za 50 zápasov 13 gólov, na jeden potreboval hrať priemerne takmer 245 minút. Mohol by sa opäť trafiť.