Hoffenheim - Lyon

• Dátum: 23.10.2018
  • Tip: obaja dajú gól
  • Kurz: 1.46

Skupina F má jasného favorita v anglickom Manchestri City. Po dvoch odohraných kolách je ale lídrom francúzsky Lyon a to hlavne vďaka senzačnému triumfu v otváracom súboji na Citizens Stadium. Olympique sa bude chcieť udržať na vedúcej priečke aj po stretnutí na ihrisku nemeckého nováčika súťaže Hoffenheimu. Ten po skvelej minulej sezóne, kedy skončil v bundeslige na 3. priečke, nezachytil štart nového ročníka ideálne. V domácej súťaži je až ôsmy, cez víkend ale ukončil sériu dvoch prehier triumfom v Nürnbergu. V Lige majstrov získal na Ukrajine so Šachtarom bod po remíze 2:2, následne potrápil Manchester City, no o aspoň bod prišiel v záverečných minútach zápasu. Hoffenheim nevyhral štyri domáce zápasy v rade, hoci v každom z nich strelil gól. Gól dá aj tentokrát, ale aj inkasuje, a podľa mňa opäť nevyhrá. Lyon pred reprezentačnou prestávkou utrpel debakel v Parku princov s PSG 0:5. Bola to však jediná porážka z ostatných ôsmich súťažných stretnutí. Vidím to na remízu, alternatívami sú obaja dajú gól, prípadne odvážnejšia možnosť na vyšší počet gólov.