Villarreal - Atletico Madrid

• Dátum: 20.10.2018
  • Tip: 2
  • Kurz: 2.20

V odlišných pozíciách sa nachádzajú obe mužstvá pred vzájomným súbojom 9. kola Primera Division 2018/19. Atletico je na treťom mieste so stratou jediného bodu na vedúci FC Sevilla, Villarreal sa nachádza až na 16. priečke s jednobodovým náskokom nad pásmom zostupu.

Pred reprezentačnou prestávkou „žltá ponorka“ nestačila na Espanyol na jeho pôde (1:3), zatiaľ čo madridský tím si doma poradil s Realom Betis Sevilla (1:0). Pre Atletico to bolo piate čisté konto v sezóne, gól nedostalo momentálne už 363 minút. Na Estadio de la Ceramica to bude v sobotu súboj najlepšej defenzívy (len 4 inkasované góly v 8 dueloch) proti druhej najhoršej ofenzíve (6 presných zásahov), čo naznačuje, akým smerom by sa stretnutie malo uberať. Verím hosťom, ktorí si pripíšu tesný triumf a znovu by si mohli vzadu udržať nulu.

Domácim budú chýbať Javi Fuego, Bruno a S. Caceres, Atletico nastúpi bez trojice zranených opôr Diego Costa, Savič, Gimenez.