Trenčín – Nitra

• Dátum: 20.10.2018
  • Tip: Oba tímy dajú gól: áno.
  • Kurz: 1.75

V minulej sezóne Trenčín v závere základnej časti skvele zafinišoval a Nitru odsunul do bojov o 7. až 12. miesto. V tejto sezóne sa Trenčínu darilo do konca septembra (5-2-1), ale karta sa otočila a mužstvo si na svoje konto pripísalo tri porážky. Najprv v Nitre 1:2, keď v poslednej minúte inkasovali gól z penalty. Potom Trenčania podľahli v Podbrezovej (6.) 0:2 a napokon vybuchli aj doma v Myjave proti Michalovciam (10.) 1:2, keď si nevedeli vytvoriť dostatok šancí a Zemplínčania naopak boli veľmi efektívni. Každá séria sa raz skončí...

Nitra (7.) v auguste remizovala tri zápasy, potom hrala trikrát doma a trikrát vyhrala. Na druhej strane vonku trikrát prehrala. Jedenkrát z toho však hrala na svojom trávniku proti Seredi, ale ani to jej nepomohlo, aby bodovala. Ujala sa síce vedenia, ďalší gól jej rozhodca neuznal a nováčik potom dokázal nielen vyrovnať, ale v závere zápasu strhol víťazstvo na svoju stranu – 2:1. V poslednom kole nastúpila v Ružomberku (4.) a v úvode sa aj ujala vedenia, hrala aktívne, ale ešte do prestávky prehrávala a keďže v druhom polčase sa nevedela presadiť, domáci duel nielen zvládli, ale v závere ešte pridali poistku – 1:3.

Prvý vzájomný zápas v tejto sezóne sme spomínali, Nitra vyhrala doma 2:1. V odvete očakávame veľkú túžbu Trenčanov po víťazstve a keďže Nitra v posledných siedmich zápasoch skórovala aspoň raz, očakávame, že oba tímy dajú gól. Oba tímy dajú gól: áno.