Sereď – Ružomberok

• Dátum: 20.10.2018
  • Tip: Dvojitá šanca: 0-0.
  • Kurz: 1.75

Sereď (7.) remizovala len v prvom kole, práve na ihrisku Ružomberka 0:0. Na „svojom” trávniku, či už v Myjave alebo v Nitre dosiahla solídne výsledky (4-0-1), ale vonku získala jediný bod (0-1-5). V posledných štyroch súbojoch sa jej zápasy skončili výsledkom 2:1 pre domácich. Úspešná bola, keď zdolala Michalovce a „privítala” Nitru, s prázdnymi rukami sa vracala z Bratislavy po prehre so Slovanom a z Trnavy.

Ružomberok (4.) prehral vo Fortuna lige jediný zápas (5-5-1), na vlastnom trávniku proti Slovanu. Odvtedy ťahá sériu šiestich zápasov bez prehry, pričom doma vyhráva a vonku remizuje. V poslednom súboji vonku remizoval v Michalovciach, keď neudržal polčasové vedenie 2:0 a vyrovnávajúci gól inkasoval v 85. minúte. Potom však doma ukázal svoju silu a zdolal Nitru (8.) 3:1, keď v úvode inkasoval, ale ešte do prestávky strhol vedenie na svoju stranu.

Prvý vzájomný zápas v tejto sezóne sme spomínali a vôbec nás neprekvapí, ak diváci uvidia v odvete vyrovnaný duel. Dvojitá šanca: 0-0.