Slovan – Zl.Moravce

• Dátum: 20.10.2018
  • Tip: Handicap 0:2: 02
  • Kurz: 1.53

Slovan (1.) sa síce nemôže pochváliť najlepším útokom či obranou v súťaži, ale získal najviac bodov (8-3-0) a ako jediný tím neprehral. Na svojom trávniku už stratil šesť bodov (3-3-0), naposledy zaváhal proti poslednej Senici. Po štyroch dôležitých víťazstvách (v Žiline, v Trnave, či doma s Dunajskou Stredou a Sereďou) len remizoval 2:2. Slovan proti Záhorákom prehrával pár minút po prestávke už 0:2, ale po hodine hry už bolo vyrovnané - „belasí” však nedokázali streliť víťazný gól.

Zlaté Moravce (11.) získali len sedem bodov (2-1-8) a ich momentálna forma je na zaplakanie, nakoľko mužstvo získalo len jediný bod (0-1-4). ViOn je jediným tímom súťaže, ktorý vonku prehral všetkých šesť súbojov. V poslednom kole podľahol v Dunajskej Strede (2.) 1:3, ale dobrou defenzívou dokonale zaskočil DAC a ak by nedostal lacný gól do kabíny, jeho šance na dobrý výsledok by sa zvýšili.

V prvom vzájomnom zápase v tejto sezóne vyhral Slovan presvedčivo v Zlatých Moravciach 4:1. V Bratislave to budú mať „belasí” náročnejšie, nakoľko hostia nemajú čo stratiť a môžu len prekvapiť. Handicap 0:2: 02.