Trnava - Senica

  • Dátum: 20.10.2018
  • Tip: 1
  • Kurz: 1.25

Odvetná časť Fortuna ligy sa začne veľmi dôležitým duelom. V súboji Trnavy (9.) so Senicou (12.) pôjde o účasť v prvej šestke.

Spartak je najväčším sklamaním sezóny. Kým v Európe dosiahol fantastické výsledky, vo Fortuna lige sa mu nedarí. Za prvých jedenásť kôl vyhral iba trikrát, na miesto zabezpečujúce účasť v boji o majstrovský titul stráca päť bodov. Navyše dal iba desať gólov! Po Senici (8) je to druhý najnižší počet!!

Trnavčania majú nôž na krku. Musia vyhrať. Jednoduché to ale nebudú mať, keďže s najväčšou pravdepodobnosťou nenastúpia v najsilnejšej zostave. Po zápase so Senicou totiž nastúpia v Európskej lige proti Dinamu Záhreb.

Spartaku pre chorobu bude chýbať Bakoš, zdravotne nie sú fit ani Sloboda, Čonka a Hladík. Na lavičke nebude sedieť ani tréner Látal, ktorý je v treste.

Seničania, podľa očakávania, sú najslabším tímom súťaže. Doteraz vyhrali iba raz. Práve proti Trnave v úvodnom kole Fortuna ligy. Vonku získali iba dva body, za remízy na Slovane a v Michalovciach.

Hosťom budú pre zranenie chýbať N´Toko, Dias a Tešija.

Zaujímavosť: Z posledných šiestich trnavských vzájomných dueloch tri zápasy vyhral Spartak, tri Senica. Podľa postupnosti výsledkov by teraz mala uspieť práve Senica...

TiketChat