FC Zlín - Slovan Liberec

• Dátum: 05.10.2018
  • Tip: Počet gólov pod 2,5, tip – 1.
  • Kurz: (1.71)(2.22)

Zlín v lete prebral Michal Bílek a rozbehol sa dobre. Minimálne inkasuje, presadzuje sa v koncovke a niektoré zápasy zlomil na svoju stranu v záverečných minútach. Druhý raz sa na jeseň stalo, že v dvoch kolách za sebou naplno nebodovalo. Avšak teraz nebol spokojný hlavný tréner. Mužstvo nezvládlo duel s Baníkom (1:2), výraznejšie sa nepresadilo ani na Dukle (1:1), ktorá už vymenila trénera. Chýba Štěpánek, otázny je Poznar. Liberec od leta vedie Zsolt Hornyák a výsledky sú rozdielne. Doma bodoval v každom vystúpení (2-3-0), vonku sa tak stalo len u nováčikov (Opava 1:1, Příbram 3:1). Posledné dva kolá na súperových trávnikoch prehral, keď na Dukle nevyužil viaceré šance, na Sparte vybuchol v prvom polčase, v ktorom inkasoval tri góly. Chýbajú Hybš a Potočný.