• Dátum: 31.03.2020
  • Tip: Diriangen -1.5
  • Kurz: 3.25

Ďalší zaujímavý zápas najvyššej futbalovej ligy v Nikarague. Diriangen je tretí celok tabuľky, pred predošlým kolom bol na druhom mieste, ale nešťastne prehral na pôde vedúceho FC Managua, keď góla na 2:1 dostali v 3.minúte nadstaveného času druhého polčasu.

Inak ale majú po 12 kolách na konte 24 bodov, skóre 14:6 - 7 výhier, 3 remízy a 2 prehry.

Hostia majú o 6 bodov menej, sú na 4.mieste, majú skóre 22:15 - 5V, 3 R a 4P.

Domá Diriangen v tejto sezóne 4x vyhral a pripísal si aj po 1 prehre a remíze. Dali 8 gólov a dostali len 2. Hostia majú vonku vyrovnanú bilanciu - po 2 výhry, remízy i prehry. Za to negatívne skóre 6:8.

Posledný vzájomný zápas na pôde Diriangenu sa síce skončil bezgólovo, no posledné dva sa hrali na pôde Ferreti a Diriangen vyhral v oboch (1:2 a 1:3).

Kurz 3,25 na tento handicap rozhodne beriem. Podľa mňa do zápasu ešte klesne niekam k 3,00, možno mierne pod.