• Kurz: 3.48

Zdraví vás Pepi Bican :)

Real Madrid-FC Barcelona
Počet gólov v 1.polčase:Menej ako 0,5 @3,48

El Clásico najsledovanejší futbalový zápas na svete medzi sebou odohrajú odveký rivalovia Real Madrid a FC Barcelona.La Liga je v tomto ročníku veľmi vyrovnaná Barcelona vedie o 2 body práve pred Realom,a dosť možno tento zápas bude rozhodujúci.Rivalitu týchto dvoch mužstiev netreba moc popisovať a tak prejdem hneď k našej stávke.
Oba tímy sa v tomto ročníku prezentujú defenzívnejšou hrou na ktorú sme nebývali až tak zvyknutý.U Realu je to skôr reakcia na odchod Ronalda,proste niečo museli zmeniť aby boli aj naďalej úspešný.Barcelona sa od začiatku sezóny hľadá,vymenili trénera a ten praktizuje nudný futbal s množstvom prihrávok ktorý je neefektívny a tým pádom padá aj menej gólov.
Prejdem k číslam,Real odohral v tomto ročníku La Ligy 25 zápasov a až v 12 polčasoch sme boli svedkami výsledku 0:0,na domácej pôde 12 zápasov a 5x bezgólový polčas.Barcelona v rovnakom počte zápasov(25) 5x remizovala 0:0 v 1.polčase.Kto trošku sleduje Španielsku ligu si musel všimnúť že Barcelona predvádza diametrálne odlišné výkony na domácej pôde a na hosťujúcej pôde.Práve preto sa budú snažiť držať loptu a robiť minimum chýb.

Zhrnutie:dôležitosť zápasu,opatrný 1.polčas,pevné obrany,prestrelený kurz to všetko ma nabáda na 0 gólov v 1.polčase.

Kurz 3,48 vidím vysoko,oplatí sa ho hrať je v ňom hodnota.