• Dátum: 24.02.2020
  • Tip: Méně než 0.5
  • Kurz: 1.52

Vítam vás u svojej analýzy na dnešný zápas Premier League medzi Liverpool FC a West Ham.

V tomto zápase si zahrám, že v prvých 15 minútach nepadne gól. Vychádzam zo štatistík. V posledných 5 zápasoch oboch tímov v Premier League padlo v prvých 15 minútach gól iba raz. To znamená, že stávka by vyšla u oboch tímov v 80% prípadoch. Za kurz 1,52 si to rozhodne zahrám.

Liverpool vyhráva v poslednom čase o gól, ktorý zvykne padnúť až v druhom polčase. Ide momentálne o najlepší anglický tím a úlohou súperov je najmä ubrániť hviezdnych útočníkov. To bude aj úlohou hráčov West Ham v dnešnom zápase. West Ham hrá o záchranu a potrebuje každý bod. Vôbec by som sa nedivil, kebyže hrajú na obranu a remízu.

Tieto tímy sa stretli koncom januára tohto roku, keď Liverpool vyhral 2:0. Prvý gól pritom padol až v 35. minúte

Podobný zápas očakávam i teraz a preto si s chuťou zahrám, že v prvých 15. Minútach gól nepadne a kurz 1,52 je v tomto prípade luxus.

Budem rád, keď sa inšpirujete a pridáte si môj profil do sledovania. Nech sa darí!