• Dátum: 19.02.2020
  • Tip: Více než 6.0
  • Kurz: 2.31

Už včera som si chcel staviť na tento dvojzápas a tiež na príležitosť 6.0+ počet gólov. Prečo? No je jasné že hostia majú už po sezóne a zostávajúcich 5 zápasov pre nich nič nerieši. Naopak domáci stále bojujú o play off aj keď miesto v PO by im už nemalo uniknúť, stále je možnosť bojovať o čo najlepšie umiestnenie. Hostia mi už včera prisli v istých okamihoch zápasu ako by odovzdaný a dnes necakam nič iné. Očakávam rovnaký scenár ako včera. Hostia prehrali už 5 súbojov v rade a je cítiť krízu. Domáci naopak z posledných 7 zapásov prehrali len raz. Veľmi zaujímavá je štatistika práve na to, že domáci Team je tretí najlepší Team ligy. V čom? V počte víťazstiev na domácej pôde. Takže je vidieť že Medvede ťažia hlsvne z domácich zápasov. Včerajší výsledok 6:2 nebol dielom náhody. Základ úspechu začali stavať už v prvej tretine po výsledku 2:1 a v druhej jednoznačne dali najavo svoju silu. Konečný výsledok ešte skorigoval na začiatku tretej tretiny domáci Yakovlev a bolo po zápase. Čo by som viac mohol dodať je asi len že si počkám live na stávku ja počet gólov domácich a podám určite aj to. Good luck!