• Dátum: 18.02.2020
  • Tip: Tirante
  • Kurz: 3.15

V prvom kole antukového futures v Punta Del Este si v kurze cez tri musím určite vsadiť na výhru Tiranteho, ktorému súperom bude Alvarez. Tu si dokonca dovolím tvrdiť, že z môjho pohľadu sú šance na výhru vyrovnané. Tirante je veľký talent, keď ešte v predchádzajúcej sezóne sa dostal v juniorskom rebríčku na prvé miesto. Medzi mužmi síce stále ešte naberá skúsenosti, no posledné turnaje v Lime podľa môjho názoru ukázali dostatočne jeho kvality, keď síce na prvom turnaji ešte nestačím na Etcheverryho, keď mal v treťom 5:5 a dva možnosti na brejk, no o týždeň neskôr na druhom turnaji v Lime vrátil Etcheverrymu prehru, no v 2.kole si dosť nešťastne nechal ujsť zápas s Kestelboimom cez tie-break v druhom sete, no aj takýto výsledok sa počíta, keďže Kestelboim hral dobrý turnaj, keď zdolal poľahky Matosa (druhýkrát v priebehu pár dní), no a Barrios Veru dotiahol do stavu 5:5 v treťom sete. Alvarez má síce lepší rebríček, no zas pre mňa to je stále futures hráč. Na challengeri v Punta Del Este musel otáčať zápas s Matosom, no a v Lime najprv prehra so Zekičom a tak s Arguellom rovnako na dva sety. Ináč podotýkam, že na konci minulej sezóny takého Matosa dokázal Tirante zdolať v dvoch setoch. 9/10