• Dátum: 16.02.2020
  • Tip: Více než 2.5
  • Kurz: 1.76

Zaglebie má doma 5-3-2. V 10 domácich zápasoch strelili 19 gólov a inkasovali 11 gólov, čo v priemere znamená 3 goly na zápas. Po prestávke začali so stratou bodov vonku (Piast Gliwice), ale sú silnejší doma, útok je veľmi dobrý a mali by dnes skórova min 2x.

Wisla Krakow má vonku skore 1-2-8. V 11 zápasoch strelili 11 a inkasovali 27 gólov, čo znamená priemerne 3,5 gólov na zápas. V prvej časti sezóny boli naozaj zlí, ale musím spomenúť, že vyhrali posledné 3 zápasy. Po prestávke zvíťazili doma proti Jagiellonii 3: 0. Ich útok je skutočne dobrý a veľmi nebezpečný, ale obrana (najmä pri vonkajsich hrách) je skutočne zlá.

Obaja ma celkom solidny utok,no taktiez obaja maju neiste obrany.V posledných 11 vzájomných zapasoch skončilo 9 s viac ako 2,5 gólom.