• Dátum: 15.02.2020
  • Tip: Musialek
  • Kurz: 2.3

V dohrávke semifinálového stretnutia na mužskom futures turnaji v gréckom Heraklione si vsadím vo výhodnom kurze na výhru Musialeka proti Geensovi. Zápas dvoch hráčov z ôsmej stovky ATP rankingu, ktorý majú zároveň maximum v tretej stovke. V tejto krátkej analýze ale nebudem písať o predchádzajúcich výsledkoch oboch hráčov a s tým spojenej forme, ale pôjdem tu najmä po kurze. Súčasný kurz 2,30 sa mi zdá vyšší s tým, že šance Musialeka tu vidím minimálne na 50%. Ono ako píšem v úvode analýzy ide o dohrávku, no a začínať sa bude od tretieho setu v ktorom vedie Musialek s brejkom 2:0 a začína na servise od stavu 0:15. Ak pred zápasom boli kurzy na výhru francúzskeho hráča 2,75, tak za takéhoto stavu považujem 2,30 za nezmysel a skôr by takýto kurz považoval za správny ak by sa začínal tretí set od stavu 0:0. 9/10